אטרקציות לילדים

חוויות בפארק

אין באמת ילדים שאוהבים ללכת לבית הספר. אולי בתחילת כל שנה יש את העקצוץ בבטן, אבל מאוד מהר מחכים לחופשות הגדולות, לחופשת הפסח ולחופשת החופש הגדול. עד כמה שהילדים מחכים בכיליון עיניים לחופשות הללו, ההורים שלהם הרבה פחות מרוצים מן ההסדר הזה. הצורך התמידי, בכל החופשות הללו, למצוא אטרקציות לילדים שואב הרבה כוחות מההורים, ולא תמיד הם אנשי הפתרונות המוצלחים. למרות שילדים מאוד אוהבים את המסכים, אף הם נמאסים עליהם מאוד מהר, כבר בימים הראשונים של החופשה. על ההורים מוטל למצוא מסגרת לילדים. כל עוד הם קטנים, אפשר לשלוח אותם לקייטנות, אבל בינינו, למי יש כסף לממן את כל הקייטנות הללו כיום? ובל נשכח, כי יש גבול לכמה קייטנות לרשום את הילדים, ובכלל, הן לא נמשכות כל חודשי החופש הגדול. מסתמן שיש לחשוב על פתרון יצירתי יותר. אטרקציות עבור ילדים הן לא המצאת המאה. הן היו פה מאז ומתמיד, ובטח שהן לא מתכוונות לעזוב אותנו בהקדם. במהלך זה נסקור את המנעד הרב של האטרקציות לילדים, ואולי בדרך אגב נסייע להורים לתכנן את החופשים של ילדיהם בצורה טובה יותר.

מדוע גם חופשה בצימר עשויה להיחשב בתור אטרקציות לילדים?

על השאלה הרת הגורל – "מדוע גם חופשה בצימר עשויה להיחשב בתור אטרקציות לילדים"?, נמהר לענות. קודם כל, כדאי שתדעו, שמה שיעשה לכם טוב, באופן ישיר ישפיע על הילדים שלכם. המשוואה היא פשוטה – הורה מאושר מתורגם באופן ישיר לילד מאושר. חוץ מזה, אתם לא היחידים שאוהבים להתפנק בין כתלי צימר או בית מלון. אף הילדים שלכם חפצים בכל התענוגות הללו. מי לא אוהב לקום בשעה סבירה, בלי הלחץ של לקום מוקדם למוסדות הלימודים, לקום ביקיצה טבעית? גם הילדים שלכם אוהבים, בדיוק כמוכם. כמו כן, אין על ארוחת הבוקר בבית המלון או בצימר. אפשרויות הבחירה הן פשוט מדהימות, בפרט לילדים בגיל העשרה, שכל הזמן מחפשים מה לנשנש. נמשיך ונראה את התמונה השלמה. ילדים אוהבים בריכות. וכל מה שקשור במים. אז מה הפלא שהבריכה בצימר הפכה למקום הקבוע שלהם? הם צוללים, מנסים לשחות, משחקים מלחמות במים, ובעיקר הם שבעי רצון. בנוסף לכך, בכל מלון שמכבד את עצמו יש צוות הווי ובידור לילדים. מה יש, לילדים לא מגיע ליהנות מקצת תרבות, הצגות ומשחקים מאתגרים? בוודאי שמגיע להם כל הטוב הזה, גם הם צרכנים כפייתיים של תרבות כהלכתה, בדיוק כמוכם. יתרה מזאת, בכל בית מלון או צימר יש עמדות מחשב. המקום הטבעי של כל ילד, ולא משנה באם הוא בחופשה או לאו. תהיו בטוחים שהם יגיעו לחדר המחשבים כמה פעמים ביום.

האם אטרקציות לילדים יכולים להיות בדמות של פשוט יום כיף?

שאלת המיליון דולר – "האם אטרקציות לילדים יכולים להיות בדמות של פשוט יום כיף"?, ובכן, ממש כן. לא תמיד חייבים לעשות פעילויות גרנדיוזיות, לפעמים יום כיף פשוט יענה על הצרכים של כולם. לעתים אפשר ליזום חופשה משפחתית. לטוס פשוט לחוץ לארץ, הוא לנסוע בארץ לאיזה מקום נידח, שמרבית בני האדם מעולם לא היו בו. ואתם פשוט יכולים לבחור ביישום הלכה למעשה של פשוט יום כיף. יום כיף מן הראוי שיהיה מגובה בתכנית מובנית מראש. תמצאו אטרקציה שתדבר אל הילדים שלכם, בדיוק כפי שהיא מדברת אליכם. אין טעם לצאת ליום כיף, באם כל הנוכחים לא מתלהבים מהאטרקציה. יש המון אטרקציות כיום עבור כלל המשפחה, שכל אחד מבני המשפחה יכול למצוא בה את עצמו, את ייעודו ואת הצרכים הפרגמטיים שלו. ניקח, לשם ההמחשה, שהילד שלכם חובב תחום ספורט ייחודי. תחום נדיר, שמעטים הם המקומות במדינת ישראל שניתן להיחשף בהם אליו. הוא צפה בטלוויזיה ובמחשב רבות, והבין את תחום עיסוק זה על בוריו. ומה יותר טוב מלהפגיש אותו פנים אל מול פנים עם האטרקציה הזאת בזמן אמתי? נכון, פה העונג שלו יותר צרוף. אבל, היי, כבר אמרנו שכאשר הילדים שלנו שמחים ומאושרים, גם אנחנו נרגעים, ונהיים שמחים מאושרים.

האם אומן חושים בתור אטרקציות לילדים – יספק אותם?

שאלת המילניום – "האם אומן חושים בתור אטרקציות לילדים – יספק אותם"?, ועל כך נשיב – במאה אחוז כן. ילדים אוהבים קסמים. בעוד את הקסמים הם יכולים לפצח, מכל מיני ספרים שמלמדים איך לעשות קסמים, את אומן החושים הם בהחלט לא יכולים לפצח. כאשר תיקחו אותם למופע של אומן חושים הם יגלו איש מקצוע זריז בעיקר, מוכשר ומיומן, שמספק שירות גם על תקן בדרן. כל הקונסטלציה הזאת בהכרח תהפוך את ההופעה של אומן החושים, אף עבורכם, והן עבור הילדים שלכם, לחוויה מסקרנת, מרתקת, מרגשת, מעניינת, מסעירה, מתלתלת ומצחיקה בעיקר.

האם חייבים תמיד לחפש אטרקציות לילדים "חינוכיות"?

על השאלה המשמעותית הזאת – "האם חייבים תמיד לחפש אטרקציות לילדים "חינוכיות"?, נשיב בשליליות מוחלטת. נכון, כל עוד הילדים קטנים, הסקרנות שלהם נמצאת ברף גבוה, ויודעי דבר מדווחים, כי אלו הם גילאים הכי טובים לשם קליטה והבנה של נושאים חדשים. לפיכך, האינסטינקט הראשוני של ההורים בא לידי ביטוי בכך שהם רוצים, כל עוד הילדים שלהם קטנים, יש הכרח לחשוף אותם לכמה שיותר מידע, שיתכן שיתחברו אליו, ויתכן שברגע שהם יחוו אטרקציה כל שהיא, הם יגלו שהם מעולים בזה, ואולי ימצאו לעצמם נתיב חדש בחיים.

באופן כזה, שפעילות של אטרקציה כזאת או אחרת, שהתחילה נטו בתור תחביב, עשויה לקחת תפקיד רציני בחייהם, ולהפוך את התחביב שהיה זניח עד היום, לעיסוק קבוע שמסב גאווה לילדים, כמו גם להורים שלהם, ואין מדובר רק אודות פעילות של תחביב לשעות הפנאי, כי אם לתחושה של הישגיות. נשאלת השאלה – היכן בדיוק אפשר למצוא תחביבים שכאלה, שעשויים להתפתח לרבדים כה עמוקים? המון מכללות, מתנ"סים ומרכזים מנסים להתחרות על לבם של ההורים, שהם, מבחינתם, מכל ההצפה הזאת עשויים ללכת לאיבוד, ולא למצוא בכזאת קלות את האטרקציה לילדים הנכונה. מה שפועל לצדם של הורי הילדים, בא לידי ביטוי בכך, שקיים פיזור מרבי של האטרקציות לילדים מההיבט של תחומי העניין. לא קיים רק היבט אחד, שבו יכולים הילדים שלכם להתמקצע, כי אם קיים מנעד נרחב של היבטים, בעוד שרק הדמיון הוא שמהווה סייג על הרעיונות הקיימים. בוודאי שתיחשפו לאטרקציות של הילדים שכלל לא העזתם לדמיין אותן אפילו, אף נראה, על פניו, כי הדמיון של בני האדם לעתים עשוי להיות מקורי בהחלט. ומי שמרוויחים מכל זה, באופן מובהק, זה הילדים שלכם, וההורים שלהם, שמגיעים למקום האטרקציה עם אפס ציפיות, ויוצאים עם תחביב, שעשוי לשנות חיים שלמים.

האם יום במכון הספא נחשב בגדר אטרקציות לילדים?

 • שאלה שדורשת מחשבה מעמיקה – "האם יום במכון הספא נחשב בגדר אטרקציות לילדים?", ובכן, חיובי מוחץ. זאת עמדתנו, לפחות. אם פעם רק האלפיון העליון היה קהל היעד של מכוני הספא למיניהם ושל ג'קוזי, שירות אקסקלוסיבי שגבה מחירי עתק מהלקוחות, כי אם כיום המצב שונה לחלוטין. כל אחד, כמעט, יכול לאפשר לעצמו טיפול מפנק בספא, והמחירים? מאוד עממיים. מעבר לכך, שיום בספא, עם קבלת כל המסז'ים המפנקים, טומן בחובו מספר סגולות בריאותיות, שמוטב יהיה אם תהיו מודעים אליהן מראש. ולהלן נפרט את הסגולות הבריאותיות, תוך הבנה כיצד הילדים מתכתבים עם כל השירותים הללו. כלהלן
  בכל מיני תרבויות קדומות, ברחבי תבל, הייתה קיימת המודעות לסגולות של טבילה במים רותחים.
  חמאמים עם כל הפינוקים נבנו ברצף ההיסטוריה, וזאת על מנת לספק לבני אדם נחת רוח ורוגע. יש לציין, כי במציאות העכשווית כבר לא נדרש עוד להרחיק לכת עד למציאה של מעיינות חמים. כיום אפשר לפקוד את מכוני הספא השונים, וליהנות מיום שלם של פינוקים. ולמה בדיוק אתם חושבים שרק למבוגרים מותר להתפנק? הילדים, כמו הילדים, עוברים "כאבי גדילה". ותאמינו לנו, מדובר בסבל בל יתואר. מה יותר טבעי, מאשר פינוק במכון ספא, שיסייע בידם מלהשתחרר מכל המכאובים הללו?
 • ירידה במשקל בשל תרבות הצריכה של הילדים כיום, ובעיקר מפני שהם לא זזים מהמחשב, ניכרת השמנת יתר כבר מגילאים צעירים ביותר. לילדים, באופן כללי, מאוד קשה להיכנס למשטר של דיאטות רצחניות, ועל כן הפינוק בג'קוזי, עשוי להועיל להם. ואיך בדיוק? ובכן, בעוד הגוף שלהם יעשה כל מאמץ על מנת לשמור על טמפרטורת גוף קרה, ובאופן הזה הגוף שלהם למעשה ישרוף קלוריות, מה שיעזור להם באופן טבעי לרזות. אומנם אין תחליף אמתי לפעילות ספורטיבית, אבל מאידך מדובר על שיטה מאוד פשוטה לשריפת קלוריות, עם מינימום מאמץ.
 • גם ילדים סובלים מכאבים של שרירים תפוסים. כל הרעיון שעומד מאחורי הטיפולים במכון הספא, כמו גם הטבילה בג'קוזי, מקלים על כאבי שרירים, בכל מיני אזורים. לרבות – שכמות, גב, כתפיים או צוואר. כאבים אלו נגרמים בעיקר בשל בילוי של זמן ניכר בישיבה. בדיוק כמו שאתם זקוקים לטיפול שכזה, גם הילדים שלכם זקוקים לו, ואולי אף יותר ממכם.
 • יש גילאים שהמראה החיצוני נעשה פשוט פתאום חשוב לילדים, במיוחד סביב גיל ההתבגרות. באם הילדים שלכם ייחשפו לאטרקציה של טבילה במים חמים בספא, יסולקו לאלתר כל הרעלים מן הגוף שלהם. באופן הזה, הטיפול בילדים אף תורם לשיפור הנראות של עור הפנים ואיכות השיער. שניהם ייראו מבריקים ורעננים, אולי יותר מאי פעם.
 • בדיוק כמו שאתם עלולים להתקרר או לחלות בשפעת, בייחוד בעונת החורף, גם הילדים שלכם חשופים לאותם מצבים. מי מבניהם, אשר סובל מגודש באף, ומסרב ליטול, מההיבט העקרוני, תרופות, בשל החשש מהופעה של תופעות לוואי, כי אז הטיפול בספא, באמצעות הזלפה של שמן אקליפטוס למים, ובאמצעותו לשאוף את האדים החמימים, עשוי להקל עליכם באופן משמעותי, כמו גם על הילדים שלכם.
 • יש המון בני אדם שסובלים מלחץ דם נמוך דווקא. זה אומנם פחות מסוכן מאשר לחץ דם גבוה, אבל בכל זאת זה דורש טיפול כזה או אחר. בדיוק כפי שאתם עשויים לסבול מלחץ דם נמוך, אף הילדים שלכם עשויים לחוות את אותם התסמינים. טיפול במכון ספא, כמו גם טבילה בג'קוזי, עשויים לעזור לכולכם כמטה של קסם, באיזון של לחץ הדם. הטיפול פשוט עובד על יכולת ההרגעה, ובאמצעות זה לחץ הדם שלכם ישתנה כליל, ולטובה. כמו כן, מדובר אודות תהליך שמסייע להאיץ את זרימת הדם.
 • רבים הם הסובלים מבעיות להירדם, או משינה מקוטעת במהלך הלילה. כבר אמרו חכמים רבים, כי לשנת לילה איכותית אין תחליף. הרבה פעמים יש קשיים להירדם בשל טרדות היום יום. המחשבות מעיבות על יכולת ההירדמות. בוודאי ידוע לכם שהילדים של היום מאוד טרודים ולחוצים, ויהיו הסיבות שלהם באשר יהיו. הם עדיין גדלים, ולפיכך לשינה איכותית יש משנה תוקף אצלם. על פי המון מחקרים שבוצעו בתחום, נמצא כי הטיפול במכון הספא, וכן הטבילה בג'קוזי חם, בין רבע שעה לבין שעה וחצי בטרם שעת השינה, משפרים לאין ערוך את איכות השינה. יש בכך עיסוי הגוף בצורה עדינה, עיסוי שמרגיע את נפש האדם. באופן כזה שהגוף, כמו גם המוח שלכם, כבר מכינים את עצמם על אוטומט למצב של שינה. במקום ההיתכנות של ללכת למיטה בלילה נרגנים וכעוסים, להתהפך הלוך ושוב בכעס מצד אל צד, ולהתחיל לנסות מה כבר קרה הפעם, פשוט בסיום הטיפולים ניהנים מהירדמות מידית שלוה ורעננה.

ליצירת קשר והצטרפות למועדון החברים של רוי בוי

אני רוצה להיות חבר שלכם ! חבר ממש טוב שלכם!!
אז הצטרפו אליי למועדון החברים למגוון של הטבות והנחות !